Apie mus

Įmonė "Sonec" yra Norvegijos įmonės "Sincotron AS" dukterinė įmonė, kuri veikia keliose šalyse, tarp jų Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Norvegijoje, Švedijoje, Suomijoje. Mūsų pagrindinis dėmesys skiriamas visapusių elektronikos gamybos sprendimų teikimui. Mūsų portfelį sudaro trys pagrindiniai segmentai:

Siūlome aukštos kokybės elektronikos gamybos įrangą iš pirmaujančių pramonės prekių ženklų, tokių kaip ASMPT, Seho, Ebso, Fritsch ir Thermaltronics. Tai apima platų gamybos procese naudojamų mašinų ir įrankių asortimentą, siekiant užtikrinti maksimalų efektyvumą ir produktyvumą.

Mes teikiame daugybę aukštos kokybės medžiagų, naudojamų elektronikos gamyboje, tokių kaip Indium litavimo pasta ir inžineriniai sprendimai litavimo procese, ASM proceso palaikymo produktai, Humiseal PCB apsauginės dangos, Kyzen valymo priemonės, EmilOtto fliusai, Eurostat Group ESD produktai ir kt. Šios medžiagos yra būtini elektronikos gamybos komponentai ir užtikrina optimalius rezultatus gamybos procese.

Siūlome įvairias paslaugas, padedančias klientams pasiekti savo verslo tikslus, įskaitant konsultacijas, modernizavimą ir kitas paslaugas. Mūsų ekspertų komanda turi didelę patirtį šioje srityje ir visada pasiruošusi pasiūlyti individualius sprendimus, atitinkančius konkrečius klientų poreikius.

Apskritai, mūsų įsipareigojimas kokybei, naujovėms ir klientų pasitenkinimui padarė mus patikimu partneriu elektronikos gamybos pramonėje.

Paieška svetainėje
Paslaugos

Elektronikos gamybos paslaugos Irengimų techninė priežiūra: Suteikiame greitą ir kokybišką techninę priežiūrą savo įrenginiams, siekdami užtikrinti jų efektyvų ir ilgalaikį veikimą. Atliekame sistemingus ir prevencinius įrengimų aptarnavimo darbus, siekdami ...

Daugiau